UAB “Mechanizmų nuoma”
Žalgirio g. 8, ŠIAULIAI
Tel.: (41) 399433
Mob.: (686) 22022

El.paštas: mechanizmunuoma@splius.lt

Prekių grupės

Statinio griovimas – išsamių statybos žinių, specialios technikos ir daug patirties reikalaujantis darbas. Dėl šios priežasties, svarbu, jog griovimo darbai Šiauliuose ar kitose vietovėse būtų atliekami savo srities specialistų, kurie geba efektyviai nugriauti net sudėtingos konstrukcijos pastatus.

Svarbu suprasti, jog griovimas skiriasi nuo išardymo. Pirmuoju atveju, statinys panaikinamas nuo žemės paviršiaus neatsižvelgiant į atskiras jo dalis. Antruoju – bandoma pastatą demontuoti dalimis tam, kad jas būtų galima efektyviai panaudoti kitų namų remonte arba statybose.

griovimo darbai

Kiek kainuoja nugriauti namą?

Namo griovimo kaina iš dalies priklauso nuo jo rūšies ir dydžio. Nugriauti didesnį bei sudėtingesnės konstrukcijos pastatą dažniausiai kainuoja daugiau nei paprastesnį. Taip pat svarbu atsižvelgti į medžiagas, iš kurių yra pastatytas namas. Iš plytų sukurtą statinį nugriauti gali kainuoti šiek tiek daugiau nei tą, kuris yra pastatytas iš lengvų ar standartinių medžiagų.

Namų griovimas vykdomas įvairiose vietovėse, nuo kurių taip pat priklauso griovimo kaina. Jeigu namas yra įsikūręs atokioje bei specialiai technikai sunkiai pasiekiamoje vietoje, ši kaina gali iš dalies kilti.

Objekto griovimas

Kodėl verta kreiptis į profesionalus?

Savo srities specialistai išmano statinių griovimui reikalingas technikas bei turi pakankamai patirties. Nugriovimo darbai atliekami naudojantis aukštos kokybės ir nuolatos atnaujinama technika, kuri padeda sutaupyti kiekvienam brangaus laiko bei leidžia nuo žemės paviršiaus sklandžiai pašalinti net sudėtingos konstrukcijos statinius. Profesionaliai atliktas griovimas suteikia galimybę buvusio namo vietoje pastatyti naują pastatą arba tuščią erdvę panaudoti kitoms reikmėms.

Reikalingas profesionalus, patikimas bei saugus statinių griovimas? Pasinaudokite UAB „Mechanizmų nuoma“ pagalba ir džiaukitės puikiais rezultatais!